Finansowanie i Dotacje - Kancelaria Concierge

Znajdź nas na facebooku:
Przejdź do treści
Finansowanie i Dotacje

    Po ogłoszeniu upadłości lub restrukturyzacji zadłużenia warto zacząć nowe życie. Nasi doradcy pomogą Ci wyjść na prostą. W jasny sposób pokierują Twoimi finansami i powiedzą jak możesz pozyskać kapitał, by od nowa rozwinąć swój biznes.
    W procesie restrukturyzacji czy rozpoczynania nowej działalności po ogłoszeniu upadłości, finansowanie to decydujący element dla firmy. Od pozyskania środków na dalsze funkcjonowanie zależy jej przyszłość. Najlepsze plany naprawcze i strategie oddłużeniowe mogą nie wystarczyć, jeśli zabraknie środków finansowych na realizację zaplanowanych działań.
    Nasi specjaliści prowadzą procesy pozyskania finansowania dla każdego rodzaju działalności: firm jednoosobowych, spółek, przedsiębiorstw. Finansowanie może być oparte na prywatnych inicjatywach, inwestorach branżowych czy strategicznych, funduszach bankowych lub środkach pozyskanych z funduszy krajowych lub UE.
    Dla  pełnych inicjatywy przedsiębiorców istnieje wiele możliwości rozpoczęcia lub ulepszenia swojej działalności gospodarczej: dotacje, dofinansowania i preferencyjne pożyczki oferowane są firmom w wielu instytucjach – zarówno w ramach funduszy europejskich, jak i krajowych. Na finansowe wsparcie liczyć mogą projekty badawczo-rozwojowe, informatyzacja, działania proekologiczne, biznes ulokowany na wsi oraz w Polsce wschodniej. Aktualne programy dotacyjne z funduszy unijnych ukierunkowane są głównie na mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać najlepszą z opcji dofinansowania, zastąpią Cię w mozolnym wypełnianiu wniosków i będą je monitorować aż do czasu uzyskania pozytywnej decyzji o przyznaniu środków finansowych a także na kolejnych etapach ich wydatkowania i rozliczania.
    W poszczególnych województwach przeprowadzane są konkursy dotacyjne. Programy wojewódzkie to oczywiście nie koniec możliwości. Na poziomie krajowym działają programy dotacji na określone działania. Wspólnie z Tobą zastanowimy się, które z nich będą najlepiej odpowiadały potrzebom Twojej firmy. Uzyskamy dokładne informacje o terminach, wymaganych dokumentach, wypełnimy je i złożymy w odpowiednich instytucjach. Przez cały czas będziemy nadzorować prawidłowy przebieg wypełnienia, składania i opiniowania wniosku o finansowe wsparcie dla Twojego biznesu. Nie tylko Fundusze Europejskie dają możliwości uzyskania dofinansowania. Z pakietu dostępnych działań zostaną wybrane dla Ciebie te, które w Twoim wypadku okażą się najskuteczniejsze. W naszej Kancelarii w pierwszej kolejności przeprowadzimy analizę Twojej sytuacji i opracujemy indywidualny plan działania.

Kancelaria Concierge
18-500 Kolno, ul. Wincentego Witosa 3A lok. 9
t. +48 881-045-870
e: biuro@cncg.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Witamy na www.cncg.pl

Kancelaria Concierge, to sieć Kancelarii Prawnych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie restrukturyzacji, oddłużania firm, gospodarstw rolnych
i osób prywatnych.

Wróć do spisu treści