O Nas - Kancelaria Concierge

Znajdź nas na facebooku:
Przejdź do treści
Kim jesteśmy ?

    Jesteśmy Siecią Kancelarii Prawnych o zasięgu globalnym, aczkolwiek z absolutnie polskimi korzeniami i z siedzibą główną w Polsce, reprezentującą naszych Klientów w bardzo szerokim pojmowaniu tego słowa. Zajmujemy się KAŻDYM  rodzajem prawa, reprezentowaniem w umowach, negocjacjach, pertraktacjach spornych. Pozyskujemy naszym klientom finanse bankowe, dotacje unijne oraz prowadzimy procesy prywatnych inwestycji kapitałowych (Fundusze z Polski, krajów pozaunijnych, oraz krajów Beneluksu). Pomagamy w zakupach nieruchomości, sprzedaży, doinwestowaniu firm oraz tworzeniu biznesplanów. Pilotujemy i gwarantujemy jakość kontraktów zawartych na terenie Federacji Rosyjskiej oraz Ukrainy. Zajmujemy się windykacją należności do 5 lat od jej powstania, niezależnie od kraju Rezydencji Dłużnika. Prowadzimy szkolenia oraz tworzymy unikalne patenty na produkty. Wspieramy tworzenie spółek, w tym międzynarodowych. Pomagamy w tworzeniu sieci franczyzowych. Prowadzimy również biura tłumaczeń, w zasadzie bez ograniczeń jeśli chodzi o potrzebę językową. Dysponujemy również rabatami na zakupy towarów i usług dostępnymi dla Podmiotów będących naszymi Klientami i Partnerami. Obsługujemy i wspieramy  już ponad 1800 podmiotów. Pomagamy w księgowości, prowadzeniu spółek z.o.o, w krajach UE, Kirgistanu, UK, w Fundacjach Monako, Hong-Kong, Belize. Optymalizujemy podatki. Pomagamy w bezpiecznym transferze środków finansowych. Dysponujemy bazą nieruchomości od syndyków i komorników. Realizujemy zamówienia i zakupy dóbr luksusowych, takich jak auta najwyższej klasy, które sprowadzamy z ZEA. Finansujemy zakupy i leasingi unikalnych przedmiotów (na przykład zegarki Patek Philippe).
Czym się zajmujemy ?

Upadłość konsumencka
Upadłość gospodarcza
Finanse
Restrukturyzacje
Nasz Zespół
Łukasz Sankiewicz
Dyrektor Zarządzający Kancelarii Concierge. Ekspert prawa restrukturyzacyjnego.

    Od ponad 20 lat zajmujący się prowadzeniem przedsiębiorstw, pomocą w tworzeniu sieci handlowych, franczyzowych, rozwiązywaniem problemów, z jakimi borykają się przedsiębiorcy. Pomaga wdrażać w życie pomysły będące niemalże irracjonalnymi. Fascynat nowych technologii, innowacji, szeroko rozumianego przekształcania marzeń w realizowane cele. Założyciel kilkunastu firm dla inwestorów. Od lat wspiera kooperację firm w ramach państw słowiańskojęzycznych. Zajmuję się reprezentowaniem firm i ich interesów na terenie państw byłego ZSRR. Propagator tworzenia spółek międzynarodowych, w tym korzystających z prawa skarbowego Kirgistanu i państw Beneluxu. Inwestor, konsultant, mentor inkubatorów przedsiębiorczości. Ekspert do spraw prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Specjalista do spraw pozyskiwania finansowania inwestycyjnego zarówno z państw UE jak i funduszy pozaunijnych. Założyciel sieci Kancelarii Concierge, oraz fundacji Sclavinus. Właściciel marek: Lingo, 4head, Concierge, Kancelaria Concierge. Laureat wielu nagród za najwyższą sprzedaż, za jakość, za fair-play w zarządzanych sieciach handlowych. Psycholog sprzedaży, trener, mówca motywacyjny. Uczestnik kilkudziesięciu szkoleń na temat innowacyjnych metod w prowadzeniu biznesu.
    Od 2017 roku rozwijający sieć franczyzową placówek specjalizujących się w restrukturyzacji i oddłużeniach, oraz pełnym wsparciem polskich Przedsiębiorców. Wielbiciel Salvadora Dali i jego dzieł. Tłumacz poezji rosyjskojęzycznej. Miłośnik kultury postsowieckiej. Tłumacz języka rosyjskiego.  Ukończył filologię rosyjską, z czego część studiów na Uniwersytecie Puszkina w Moskwie. Doradca Restrukturyzacyjny – z wyróżnieniem ukończył kierunek Prawo Restrukturyzacyjne i Upadłościowe na Uczelni Łazarskiego.
    Propagator uczciwości biznesowej. W pełni zaangażowany w szerzenie świadomości obowiązków i praw obywatelskich. Szczęśliwie zakochany od 2011 roku – w dwóch córkach. Kolekcjoner unikatowych zegarków, poeta, literat.

Adam Ranik
Specjalista do spraw restrukturyzacji, kierownik działu mobilnego. Opiekun regionu Południowego.

    Człowiek sprzedaży. Od 12 lat pracuje razem z Łukaszem Sankiewiczem wspólnie budując kolejne twory gospodarcze (obecnie już 7 firma). Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej oraz ubezpieczeniowej spowodowało że szybko piął się po szczeblach kariery. Pracownik Banków: Deutsche Bank, Alior, BPH, Santander, Raiffeisen. Pracownik mobilny PKO Leasing. Były kierownik oddziałów banków Meritum i Alior. Kierownik działu mobilnego sieci bankowej GH-ECF. Podąża ściśle określoną ścieżką rozwoju osobistego i zawodowego. Od kilku lat po drugiej stronie „barykady” – reprezentuje wyłącznie interesy Klienta, wykorzystując przy tym wiedzę prawno-bankową. Nie toleruje na tym obszarze porażek. Wiedza biznesowa i praktyczna w dziedzinie PR pozwala mu przeanalizować kompleksowo i indywidualnie każdy kierowany do realizacji temat. Od 2019 roku zbiera doświadczenie związane z branżą restrukturyzacji, oddłużeń sądowych i przedsądowych. Jako Kierownik Działu Mobilnego wspomaga Franczyzobiorców Kancelarii Concierge już od momentu decyzji o otwieraniu kancelarii oddłużeniowej, aż po szkolenia pracowników. Praktyk – nadal odbywa indywidualne spotkania z klientem docelowym. Miłośnik motoryzacji – współtwórca i współprojektant offroadowego zespołu rajdowego CNCGTEAM.
    Doradca Restrukturyzacyjny - absolwent Uczelni Łazarskiego na kierunku Prawo Restrukturyzacyjne i Upadłościowe.

Monika Nosek
Specjalista do spraw Restrukturyzacji, Ekspert ds. Klienta Kluczowego. Opiekun Regionu Północnego.

    Od 2016 roku współpracuje z markami zarządzanymi przez obecny Zarząd Kancelarii Concierge. Dzięki wysokiej orientacji na efekty pracy osiągnęła poziom eksperta w branży bankowości biznesowej. Zajmuje się obsługą Klienta Kluczowego, z racji wysokiej kultury osobistej oraz erudycji kulturowo-naukowej. Ukończyła Mediacje na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie (z zawodu mediator), co przekuwa w sukces dzięki zasobom empatii.  Posiada wielką wiedzę z zakresu prawa bankowego, inwestycyjnego oraz finansowania korporacyjnego. Jest w pełni profesjonalnym Concierge wielu firm, które doprowadziła do reorganizacji i wyjścia z recesji. Współpracująca i współtworząca proces finansowania budowy sieci franczyzowej największego w Polsce dostawcy rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo dzieci w podróży. Najbardziej zaangażowana w realizację tematów przekreślonych przez inne instytucje. Uczestniczka i opiniodawczyni wielu kontraktów zawieranych pomiędzy kluczowymi klientami Kancelarii Concierge. Miłośniczka muzyki, literatury. Zakochana w odkrywaniu finezyjnych smaków.
Kancelaria Concierge
18-500 Kolno, ul. Wincentego Witosa 3A lok. 9
t. +48 881-045-870
e: biuro@cncg.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Witamy na www.cncg.pl

Kancelaria Concierge, to sieć Kancelarii Prawnych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie restrukturyzacji, oddłużania firm, gospodarstw rolnych
i osób prywatnych.

Wróć do spisu treści