Upadłość konsumencka - Kancelaria Concierge

Znajdź nas na facebooku:
Przejdź do treści
Upadłość konsumencka
   Kiedyś upadłość konsumencka dotyczyła tylko osoby fizycznej, która nie prowadziła działalności gospodarczej. Od 24 marca 2020 roku w skład upadłości konsumenckiej wchodzi również jednoosobowa działalność gospodarcza. Upadłość konsumencka to droga wyjścia z pętli długów. Ten o to sposób skutkuje umorzeniem całości lub części długów a także możliwością samodzielnego przeprowadzenia likwidacji majątku przez dłużnika, stworzenie planu spłat i zawarcie porozumienia z wierzycielami, w czym profesjonalnie pomogą Ci specjaliści z naszej kancelarii.
    Celem dobrze poprowadzonej upadłości jest oddłużenie niewypłacalnego konsumenta, polegające na umorzeniu całości lub części jego zadłużeń, których nie jest i w zaistniałej sytuacji nie będzie w stanie spłacić. Ostatecznym efektem postępowania upadłościowego jest całkowite zwolnienia konsumenta z długów. Drugim zadaniem postępowania upadłościowego jest odzyskanie przez wierzycieli należności od niewypłacalnego konsumenta.  W ten sposób dochodzi do zaspokojenia roszczeń wierzycieli, którzy w określonym ustawowo czasie zgłosili  swoje wierzytelności do sędziego – komisarza (syndyk). Postępowanie upadłościowe prowadzi  do łącznego i równego zaspokojenia roszczeń wierzycieli konsumenta, skumulowanych w jednym postępowaniu. Doświadczeni fachowcy z naszego zespołu zastąpią Cię w trudnych negocjacjach z firmami windykacyjnym i komornikami, zadbają o jak najdogodniejsze warunki zaspokojenia roszczeń ze strony wierzycieli.
Kancelaria Concierge
18-500 Kolno, ul. Wincentego Witosa 3A lok. 9
t. +48 881-045-870
e: biuro@cncg.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Witamy na www.cncg.pl

Kancelaria Concierge, to sieć Kancelarii Prawnych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie restrukturyzacji, oddłużania firm, gospodarstw rolnych
i osób prywatnych.

Wróć do spisu treści