Zostań naszym partnerem - Kancelaria Concierge

Znajdź nas na facebooku:
Przejdź do treści
Zostań naszym partnerem

Jeżeli szukasz pewnego partnera w biznesie, zgłoś się do nas.

Oferujemy aż trzy warianty współpracy:

    Umowa o współpracy – najszybsza i najłatwiejsza droga do nauki naszego zawodu, ale też do bezinwazyjnego zarabiania. W tej klarownej formule współpracy przekazujesz tylko kontakt do zainteresowanych klientów, nie robisz nic więcej – to my umówimy się na spotkanie z klientem, zbierzemy dokumenty, zrobimy analizę sytuacji, znajdziemy rozwiązanie problemu i je wdrożymy. Dla kogo taka forma pracy jest idealna? Dla osób i firm szukających dodatkowego zajęcia, pracy z domu, pracy po godzinach, jak też dla ludzi mających kontakt z osobami zadłużonymi i szukającymi rozwiązania.

    Umowa agencyjna – to formuła współpracy oparta na minimalnej ingerencji w dotychczasowo prowadzone, własne Państwa biznesy. Nasza Kancelaria zajmuje się bardzo szeroko pojętym reprezentowaniem klienta w niemal każdej dziedzinie życia, dlatego zapoznaj się z naszymi możliwościami, wybierz najbliższą Ci usługę i  dodaj ją do oferowanych przez Twoją firmę rozwiązań.  Przeszkolimy Cię z potrzebnej wiedzy i sposobu pozyskania klientów, wskażemy jak zmaksymalizować zyski, na koniec wykonamy finalną usługę Twemu klientowi, a Ty nie tylko zdywersyfikujesz mocno swoje dochody, ale też pozyskasz oddanych, lojalnych klientów.

    Umowa franczyzowa – otwórz kancelarię prawa restrukturyzacyjnego i oddłużeniowego właśnie z nami. Nasz zespół prawników, ekonomistów, managerów, trenerów sprzedaży, psychologów, notariuszy i księgowych tworzy unikalną strukturę, w której nie ma tematu nie do omówienia ani sytuacji bez wyjścia. Kancelarię Concierge – komfortowe rozwiązanie niemal każdego problemu z jakim mogą się spotkać nasi klienci, mogą otworzyć osoby z doświadczeniem biznesowym. Jest niezbędnym posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu zarządzania firmą, orientowanie się w księgowości firm (podstawy), wiedza z zakresu sprzedaży i kontaktu osobistego z klientem. Nie wymagamy wiedzy prawnej. Nasza umowa gwarantuje Państwu pełne wsparcie w każdym etapie współpracy. Pomożemy znaleźć i zaopiniujemy lokal. Jedna firma wykona remont, aranżacje, dostarczy meble. My w tym czasie przeszkolimy nie tylko z wiedzy produktowej, ale odbędziemy też warsztaty praktyczne. Jeżeli jesteś nastawiony na prawdziwy sukces, potrafisz się mocno zaangażować, chcesz budować sieć kancelarii prawnych i do tego naprawdę pomagać ludziom – zapraszamy. Z doświadczenia podpowiadamy, że to idealne rozwiązanie dla osób z branż bankowej, ubezpieczeń, nieruchomości, leasingowej, obsługi rolnictwa.
Kancelaria Concierge
18-500 Kolno, ul. Wincentego Witosa 3A lok. 9
t. +48 881-045-870
e: biuro@cncg.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Witamy na www.cncg.pl

Kancelaria Concierge, to sieć Kancelarii Prawnych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie restrukturyzacji, oddłużania firm, gospodarstw rolnych
i osób prywatnych.

Wróć do spisu treści