Zostań naszym pracownikiem

Jesteśmy Siecią Kancelarii Prawnych o zasięgi globalnym, aczkolwiek z absolutnie polskimi korzeniami i z siedzibą główną w Polsce, reprezentującą naszych Klientów w bardzo szerokim pojmowaniu tego słowa. Zajmujemy się KAŻDYM rodzajem prawa, reprezentowaniem w umowach, negocjacjach, pertraktacjach spornych.
Szukamy osoby, która:
 • Posiada prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,
 • Posiada doświadczenie w sprzedaży,
 • Jest samodzielna, zorganizowana, konsekwentna, systematyczna,
 • Posiada chęć rozwoju i poszerzania wiedzy
Główne zadania:
 • Współtworzenie i realizacja działań marketingowych,
 • Sprzedaż oferowanych usług,
 • Tworzenie sieci handlowej – tak, płacimy Tym, którzy Ciebie polecają!
 • Pozyskiwanie i obsługa klientów – branża dopasowana indywidualnie, poprzez analizę doświadczenia i szybkości przyswajania wiedzy. Concierge- to osoba odnajdująca się w różnych sytuacjach i reprezentująca klienta w najróżniejszych dziedzinach życia.
Oferujemy:
 • Ponadprzeciętne wynagrodzenie zależne od jakości pracy i wyników,
 • Opiekę i doradztwo managera zespołu oraz specjalistów z każdej branży,
 • System szkoleń z każdej dziedziny naszych usług,
 • Możliwość ciągłego rozwoju i samodoskonalenia,
 • Niezbędne narzędzia pracy,
 • Możliwa szybka ścieżka kariery dla najlepszych,
 • Pracę w młodym, energicznym i ambitnym zespole.
 • Współtworzenie największej sieci Kancelarii w Europie.
Wyślij CV na email kamil.gora@cncg.pl lub zadzwoń 793 055 911

Zostań naszym partnerem

Jeżeli szukasz pewnego partnera w biznesie, zgłoś się do nas.
Oferujemy aż trzy warianty współpracy:
Umowa o współpracy – najszybsza i najłatwiejsza droga do nauki naszego zawodu, ale też do bezinwazyjnego zarabiania. W tej klarownej formule współpracy przekazujesz tylko kontakt do zainteresowanych klientów, nie robisz nic więcej – to my umówimy się na spotkanie z klientem, zbierzemy dokumenty, zrobimy analizę sytuacji, znajdziemy rozwiązanie problemu i je wdrożymy. Dla kogo taka forma pracy jest idealna? Dla osób i firm szukających dodatkowego zajęcia, pracy z domu, pracy po godzinach, jak też dla ludzi mających kontakt z osobami zadłużonymi i szukającymi rozwiązania.
Umowa agencyjna – to formuła współpracy oparta na minimalnej ingerencji w dotychczasowo prowadzone, własne Państwa biznesy. Nasza Kancelaria zajmuje się bardzo szeroko pojętym reprezentowaniem klienta w niemal każdej dziedzinie życia, dlatego zapoznaj się z naszymi możliwościami, wybierz najbliższą Ci usługę i  dodaj ją do oferowanych przez Twoją firmę rozwiązań.  Przeszkolimy Cię z potrzebnej wiedzy i sposobu pozyskania klientów, wskażemy jak zmaksymalizować zyski, na koniec wykonamy finalną usługę Twemu klientowi, a Ty nie tylko zdywersyfikujesz mocno swoje dochody, ale też pozyskasz oddanych, lojalnych klientów.
Umowa franczyzowa – otwórz kancelarię prawa restrukturyzacyjnego i oddłużeniowego właśnie z nami. Nasz zespół prawników, ekonomistów, managerów, trenerów sprzedaży, psychologów, notariuszy i księgowych tworzy unikalną strukturę, w której nie ma tematu nie do omówienia ani sytuacji bez wyjścia. Kancelarię Concierge – komfortowe rozwiązanie niemal każdego problemu z jakim mogą się spotkać nasi klienci, mogą otworzyć osoby z doświadczeniem biznesowym. Jest niezbędnym posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu zarządzania firmą, orientowanie się w księgowości firm (podstawy), wiedza z zakresu sprzedaży i kontaktu osobistego z klientem. Nie wymagamy wiedzy prawnej. Nasza umowa gwarantuje Państwu pełne wsparcie w każdym etapie współpracy. Pomożemy znaleźć i zaopiniujemy lokal. Jedna firma wykona remont, aranżacje, dostarczy meble. My w tym czasie przeszkolimy nie tylko z wiedzy produktowej, ale odbędziemy też warsztaty praktyczne. Jeżeli jesteś nastawiony na prawdziwy sukces, potrafisz się mocno zaangażować, chcesz budować sieć kancelarii prawnych i do tego naprawdę pomagać ludziom – zapraszamy. Z doświadczenia podpowiadamy, że to idealne rozwiązanie dla osób z branż bankowej, ubezpieczeń, nieruchomości, leasingowej, obsługi rolnictwa.
Kontakt
email: kamil.gora@cncg.pl
tel: 793 055 911

Współpracuj z najlepszymi! Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 793 055 911
E-mail: kamil.gora@cncg.pl