Nasi Concierge

Kancelaria Concierge / Nasi Concierge

Twoje cele, nasza misja.

Nasza wiedza, Twoje bezpieczeństwo.

Pomagamy chronić to,
co ważne.

Łukasz Sankiewicz

Założyciel Kancelarii Concierge
Ekspert prawa restrukturyzacyjnego.

lukasz.sankiewicz@cncg.pl

Od 2000 roku zajmujący się prowadzeniem przedsiębiorstw, pomocą w tworzeniu sieci handlowych, franczyzowych, rozwiązywaniem problemów, z jakimi borykają się przedsiębiorcy. Pomaga wdrażać w życie pomysły będące niemalże irracjonalnymi. Fascynat nowych technologii, innowacji, szeroko rozumianego przekształcania marzeń w realizowane cele. Założyciel kilkunastu firm dla inwestorów.

Od lat wspiera kooperację firm w ramach państw słowiańskojęzycznych. Zajmuję się reprezentowaniem firm i ich interesów na terenie państw byłego ZSRR. Propagator tworzenia spółek międzynarodowych, w tym korzystających z prawa skarbowego Kirgistanu i państw Beneluxu. Inwestor, konsultant, mentor inkubatorów przedsiębiorczości.

Ekspert do spraw prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Specjalista do spraw pozyskiwania finansowania inwestycyjnego zarówno z państw UE jak i funduszy pozaunijnych. Założyciel sieci Kancelarii Concierge, oraz fundacji Sclavinus. Właściciel marek: Lingo, 4head, Concierge, Kancelaria Concierge.

Laureat wielu nagród za najwyższą sprzedaż, za jakość, za fair-play w zarządzanych sieciach handlowych. Psycholog sprzedaży, trener, mówca motywacyjny. Uczestnik kilkudziesięciu szkoleń na temat innowacyjnych metod w prowadzeniu biznesu.
 Od 2017 roku rozwijający sieć franczyzową placówek specjalizujących się w restrukturyzacji i oddłużeniach, oraz pełnym wsparciem polskich Przedsiębiorców.

Wielbiciel Salvadora Dali i jego dzieł. Tłumacz poezji rosyjskojęzycznej. Miłośnik kultury postsowieckiej. Tłumacz języka rosyjskiego. Ukończył filologię rosyjską, z czego część studiów na Uniwersytecie Puszkina w Moskwie. Doradca Restrukturyzacyjny – z wyróżnieniem ukończył kierunek Prawo Restrukturyzacyjne i Upadłościowe na Uczelni Łazarskiego. Kolejne ukończone kierunki studiów to Biblioznawstwo oraz Rolnictwo. 
Propagator uczciwości biznesowej. W pełni zaangażowany w szerzenie świadomości obowiązków i praw obywatelskich. Szczęśliwie zakochany od 2011 roku – w dwóch córkach. Kolekcjoner unikatowych zegarków, poeta, literat.

Magdalena Sankiewicz

Ekspert prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego

biuro@cncg.pl

W Kancelarii odpowiada za wspieranie przedsiębiorstw w zakresie procesowania restrukturyzacji sądowych. Przygotowuje kompleksową dokumentację prawno-finansową, analizując aspekty prawne i ekonomiczne oraz udzielając klientom profesjonalnej pomocy w zakresie strategii restrukturyzacyjnych.

Doświadczona ekspertka prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, z pasją i zaangażowaniem, związana z tą dziedziną od kilku lat. Jej głęboka wiedza w obszarze prawa upadłościowego zdobyta została poprzez praktykę zawodową i akademicką.

Ukończone studia z filologii rosyjskiej dowodzą jej wszechstronnego podejścia do życia i nauki. Posiada także bogate doświadczenie w pracy w administracji na szczeblu wojewódzkim i międzynarodowym, gdzie zdobyła umiejętności organizacyjne i dyplomatyczne. Specjalizacja w zakresie protokołu dyplomatycznego świadczy o profesjonalizmie i zdolności do obsługi skomplikowanych sytuacji.

Przez kilka lat pracowała również jako audytor finansowy i bankowy, co pozwoliło na zdobycie doświadczenia w zakresie skutecznej analizy sytuacji finansowej firm i instytucji bankowych, co przekłada się na trafne i indywidualne podejście do każdego przedsiębiorcy.

Obecnie kontynuuje rozwijanie swoich umiejętności i pogłębianie wiedzy, ucząc się na kierunku studiów podyplomowych Prawo Restrukturyzacyjne i Upadłościowe na renomowanej Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Zaangażowanie w edukację pozwala na ciągłe doskonalenie się i śledzenie najnowszych tendencji w dziedzinie prawa.

Adam Ranik

Ekspert prawa restrukturyzacyjnego
Ekspert do spraw ekonomii przedsiębiorstw

adam.ranik@cncg.pl

Tel: 515-052-339

Człowiek sprzedaży. Od 2011 pracuje razem z Łukaszem Sankiewiczem wspólnie budując kolejne twory gospodarcze (obecnie już 7 firma). Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej oraz ubezpieczeniowej spowodowało że szybko piął się po szczeblach kariery. Pracownik Banków: Deutsche Bank, Alior, BPH, Santander, Raiffeisen. Pracownik mobilny PKO Leasing. Były kierownik oddziałów banków Meritum i Alior. Kierownik działu mobilnego sieci bankowej GH-ECF. Podąża ściśle określoną ścieżką rozwoju osobistego i zawodowego.
Od kilku lat po drugiej stronie „barykady” – reprezentuje wyłącznie interesy Klienta, wykorzystując przy tym wiedzę prawno-bankową. Nie toleruje na tym obszarze porażek. Wiedza biznesowa i praktyczna w dziedzinie PR pozwala mu przeanalizować kompleksowo i indywidualnie każdy kierowany do realizacji temat. Od 2019 roku zbiera doświadczenie związane z branżą restrukturyzacji, oddłużeń sądowych i przedsądowych.
Jako Kierownik Działu Mobilnego wspomaga Franczyzobiorców Kancelarii Concierge już od momentu decyzji o otwieraniu kancelarii oddłużeniowej, aż po szkolenia pracowników.
Praktyk – nadal odbywa indywidualne spotkania z klientem docelowym. Miłośnik motoryzacji – współtwórca i współprojektant offroadowego zespołu rajdowego CNCGTEAM.
Doradca Restrukturyzacyjny – absolwent Uczelni Łazarskiego na kierunku Prawo Restrukturyzacyjne i Upadłościowe.

Monika Nosek

Ekspert prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

monika.nosek@cncg.pl

Tel: 512-427-912

Specjalizuje się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Jej głównym zadaniem jest wspieranie klientów kancelarii w procesach likwidacji przedsiębiorstw, postępowaniach upadłościowych oraz układach konsumenckich. Łączy w sobie umiejętności analityczne, empatię i zdolności organizacyjne, aby skutecznie pomagać klientom w trudnych sytuacjach prawnych.

Od 2018 roku jest związana z kancelarią, dzięki czemu zdobyła doświadczenie praktyczne w dziedzinie prawa.

Ukończyła mediację na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim (UWM), obecnie studentka prawa na Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej (EUST) oraz prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego na renomowanej Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Wcześniej ekspertka w dziedzinie bankowości biznesowej. Posiada doświadczenie związane z obsługą Klienta Kluczowego, z racji wysokiej kultury osobistej oraz erudycji kulturowo-naukowej.  W pełni profesjonalny Concierge wielu firm, które doprowadziła do reorganizacji i wyjścia z recesji. Współpracująca i współtworząca proces finansowania budowy sieci franczyzowej największego w Polsce dostawcy rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo dzieci w podróży. Najbardziej zaangażowana w realizację tematów przekreślonych przez inne instytucje. Uczestniczka i opiniodawczyni wielu kontraktów zawieranych pomiędzy kluczowymi klientami Kancelarii Concierge.

Miłośniczka muzyki, literatury i świata fantasy. Zakochana w odkrywaniu finezyjnych smaków.

Kamil Góra

Menadżer ds. rozwoju

kamil.gora@cncg.pl

Tel: 793-055-911

W naszym zespole z dumą prezentujemy Kamila Górę, doświadczonego specjalistę ds. restrukturyzacji i eksperta prawnego. Jego pasja do skomplikowanych wyzwań biznesowych oraz głęboka wiedza prawnicza stanowią solidną podstawę dla naszej skutecznej działalności.

Kamil wyróżnia się nie tylko gruntownym zrozumieniem zagadnień prawnych związanych z restrukturyzacją, ale także nieustannym dążeniem do nowatorskich rozwiązań. Jego zdolności analityczne i umiejętność przewidywania skutków podejmowanych działań sprawiają, że jest niezastąpionym członkiem naszego zespołu.

Poza pracą, Kamil angażuje się w różnorodne inicjatywy branżowe, co pozwala mu być na bieżąco z najnowszymi trendami i regulacjami. Jego podejście do klientów cechuje się empatią i profesjonalizmem, co tworzy atmosferę zaufania i skutecznej współpracy.

Doświadczenie Kamila obejmuje udane restrukturyzacje przedsiębiorstw z różnych branż, co świadczy o jego zdolnościach zarówno w obszarze prawnym, jak i biznesowym. Jego zaangażowanie w każdy projekt sprawia, że Kamil to nie tylko prawnik, ale również partner, gotowy sprostać nawet największym wyzwaniom biznesowym.

Dołączając do naszej kancelarii restrukturyzacyjnej przyniósł ze sobą nie tylko wiedzę, ale także entuzjazm i zaangażowanie w tworzenie efektywnych strategii dla naszych klientów. Jego celem jest nie tylko pomaganie przedsiębiorstwom przezwyciężać trudności, ale także wspieranie ich w osiąganiu długofalowego sukcesu.Kamil Góra to nie tylko ekspert prawny, to partner, który stoi u boku naszych klientów na każdym etapie ich restrukturyzacyjnej podróży.

Łukasz Urbanek

Specjalista ds. restrukturyzacji
opiekun regionu Kolno.

 

lukasz.urbanek@cncg.pl

Tel: 512-427-793

Łukasz – człowiek artysta, który odpoczywa w biegu. Wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi spowodowało, że dziś posiada niebywałą płynność w rozmowach, budowaniu relacji, inspirowaniu oraz wyłapywaniu cięzko zauważalnych blokad wewnątrz ludzkich umysłów. Z racji, że od zawsze kierował się twardymi zasadami opartymi o wartości zyskał ogromne zaufanie wielu ludzi, którzy chętnie udzielą pomocy jeśli nadarzy się potrzeba.
Poza rozwojem biznesowym od 2008 nieustannie rozwija swoje umiejętności muzyczne jako gitarzysta. Oprócz ludzi, również dobrze dogaduje się z psami.

Damian Nowicki

Specjalista ds. restrukturyzacji
opiekun regionu Białystok
Ekspert ds. finansowania zakupu pojazdów

 

damian.nowicki@cncg.pl

Tel: 510-416-074

Ponad 8 lat trenowałem lekkoatletykę co nauczyło mnie dyscypliny, planowania i skutecznego działania. Zarówno w pracy jak i w sporcie efekty wynikają z odpowiedniego przygotowania, systematyki działania i wytrwałości w dążeniu do celu. Wyróżnia mnie świadomość czego chce i szeroka perspektywa patrzenia aby odpowiednio kierować sprawą.

Bogumił Ścieszek

Specjalista ds. restrukturyzacji
Opiekun regionu poznańskiego i kaliskiego

 

bogumil.scieszek@cncg.pl

Tel: 603-164-151

Ekspert do spraw restrukturyzacji. Przedsiębiorca, od 7 lat prowadzi własny biznes, specjalizacja prawo restrukturyzacyjne oraz szeroko pojęta branża transportowa. Zakres doświadczeń, zdobyty w czasie prowadzenia własnej działalności, nauczył go poszukiwania i podejmowania szybkich i skutecznych działań, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów i zarządzanie przedsiębiorstwem.

gg1

Grzegorz Gawrylczyk

Specjalista ds. restrukturyzacji
Opiekun regionu olsztyńskiego

 

grzegorz.gawrylczyk@cncg.pl

Tel: 780-712-764

Grzegorz to nasz ekspert od restrukturyzacji. Dzięki pokaźnemu doświadczeniu zawodowemu, potrafi pomóc, bez znaczenia jaką branże reprezentuje jego klient. Jako były dziennikarz wie jak dotrzeć do sedna sprawy.

Jego wrodzony optymizm , sprawia, że zawsze szuka i znajduje „jasną” stronę problemu. Dzięki temu pozytywnie „zamyka” sprawy, z pozoru wyglądające na te ,,beznadziejne”. 

Pasjonat turystyki , przede wszystkim w jej polskiej odmianie. 
Zwiedził nasz kraj wzdłuż i wszerz.

Kamil Koćwin

Specjalista ds. restrukturyzacji

 

kamil.kocwin@cncg.pl

Tel: 510-238-640

Kamil zawsze dąży do znalezienia najbardziej efektywnych rozwiązań dla swoich klientów.
Jednak Kamil to nie tylko profesjonalista w swojej dziedzinie.
To również człowiek o wielu pasjach. Jego serce bije szybciej na widok majestatycznych gór, które stanowią dla niego nie tylko piękno natury, ale także wyzwanie.
Każda wycieczka to dla niego nowa przygoda i okazja do odkrywania nieznanych terenów.
Kamil jest również aktywnym sportowcem. Od ponad 10 lat trenuje sporty ekstremalne, co świadczy o jego determinacji i zaangażowaniu.
Te cechy przekładają się również na jego pracę, gdzie zawsze dąży do osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Siedziba główna w Kolnie

ul. Witosa 3A lok. 9
18-500, Kolno

Email

biuro@cncg.pl

Telefon

tel. Adam: 515 052 339
tel. Kamil: 793 055 911

Napisz do Nas