Restrukturyzacja firm

Kancelaria Concierge / Usługi / Restrukturyzacja firm

Twoje cele, nasza misja.

Nasza wiedza,
Twoje bezpieczeństwo.

Pomagamy chronić to,
co ważne.

Favikon Concierge bez tła

Restrukturyzacja firm

0 +

Spraw zakończonych sukcesem

0 +

Firm w stałej obsłudze

0 +

Concierge

0

Umorzonych długów

Restrukturyzacja firm

Restrukturyzacja zadłużenia to opcja dla osób, które z różnych powodów życiowych nie są w stanie regulować na bieżąco swoich zobowiązań finansowych wobec wierzycieli. W porę podjęte czynności restrukturyzacyjne chronią klienta przed postępowaniem windykacyjnym, którego wszczęcie może spowodować wzrost zadłużenia w sposób lawinowy. Restrukturyzacja polega na zmianie struktury zobowiązania poprzez negocjowanie nowych warunków spłaty z wierzycielem, np. zmiany okresu lub sposobu spłaty, zmiany wysokości oprocentowania, odroczenie kosztów obsługi zadłużenia. Może to być również konsolidacja kilku zadłużeń w jedno albo wprowadzenie rat balonowych, polegających na anulowaniu najbliższych rat spłaty zadłużenia przy podwyższeniu kolejnych rat, tak by ich spłaty przypadły na okres, w którym klient przewiduje wzrost swoich możliwości finansowych.

Favikon Concierge bez tła

Dlaczego Concierge

Dążymy do rozwiązywania nawet najbardziej skomplikowanych spraw prawnych,
zapewniając kompleksową obsługę prawną na najwyższym poziomie.

Twoje zwycięstwo to nasze zwycięstwo

Istotnym aspektem współpracy z naszą kancelarią jest to że zajmujemy się realną poprawą prawno-ekonomiczną sytuacji klienta, a nie tylko poszczególnymi elementami. Pracujemy nie tylko nad ekonomią ale również nad psychologią prowadzenia działalności.

Jesteśmy kancelarią prawną, która jest uczciwa

Wbrew pozorom to nie jest takie oczywiste. Często trafiają do nas klienci pokrzywdzeni przez „kancelarie”. Specyficzny dział prawa rotujący wokół dziedziny restrukturyzacji, upadłości wywołał powstanie wielu nierzetelnych firm.

Oszczędność czasu

Konsolidacja usług zebranych jako pakiet możliwości reprezentowania klienta w dowolnej dziedzinie gospodarczej daje niesamowity zysk w postaci odzyskanego przez klienta czasu.

Szybki, bezpośredni kontakt

Nasze biuro pracuje w nieszablonowych porach i dniach, a kontakt ustalamy indywidualnie zgodnie z potrzebami klienta rozumiejąc, że każda sytuacja jest wyjątkowa.

Dedykowany Concierge

Każdemu naszemu klientowi zostaje przypisany konkretny Concierge będący od tej pory jego rzeczywistym opiekunem i reprezentantem jego spraw.

Bezpłatna analiza sprawy

Każdy klient uzyska w naszej kancelarii poradę jak powinien zadziałać w celu ochrony majątku lub poprawy sytuacji ekonomicznej – zupełnie za darmo.

Favikon Concierge bez tła

Konsultacja

Pozwól nam zapoznać się z Twoją sprawą
i znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązania