O nas

Jesteśmy Siecią Kancelarii Prawnych o zasięgu globalnym, aczkolwiek z absolutnie polskimi korzeniami i z siedzibą główną w Polsce, reprezentującą naszych Klientów w bardzo szerokim pojmowaniu tego słowa.

Zajmujemy się KAŻDYM rodzajem prawa, reprezentowaniem w umowach, negocjacjach, pertraktacjach spornych. Pozyskujemy naszym klientom finanse bankowe, dotacje unijne oraz prowadzimy procesy prywatnych inwestycji kapitałowych (Fundusze z Polski, krajów pozaunijnych, oraz krajów Beneluksu). Pomagamy w zakupach nieruchomości, sprzedaży, doinwestowaniu firm oraz tworzeniu biznesplanów. Pilotujemy i gwarantujemy jakość kontraktów zawartych na terenie Federacji Rosyjskiej oraz Ukrainy.

Zajmujemy się windykacją należności do 5 lat od jej powstania, niezależnie od kraju Rezydencji Dłużnika. Prowadzimy szkolenia oraz tworzymy unikalne patenty na produkty. Wspieramy tworzenie spółek, w tym międzynarodowych. Pomagamy w tworzeniu sieci franczyzowych. Prowadzimy również biura tłumaczeń, w zasadzie bez ograniczeń jeśli chodzi o potrzebę językową. Dysponujemy również rabatami na zakupy towarów i usług dostępnymi dla Podmiotów będących naszymi Klientami i Partnerami.

Obsługujemy i wspieramy  już ponad 1800 podmiotów. Pomagamy w księgowości, prowadzeniu spółek z.o.o, w krajach UE, Kirgistanu, UK, w Fundacjach Monako, Hong-Kong, Belize. Racjonalizujemy podatki. Pomagamy w bezpiecznym transferze środków finansowych. Dysponujemy bazą nieruchomości od syndyków i komorników. Realizujemy zamówienia i zakupy dóbr luksusowych, takich jak auta najwyższej klasy, które sprowadzamy z ZEA. Finansujemy zakupy i leasingi unikalnych przedmiotów (na przykład zegarki Patek Philippe).

W 2021 roku w związku z geometrycznym rozwojem zadań Kancelarii Concierge zdecydowaliśmy wspólnie z całym zespołem o podziale centrali na konkretne działy i tak powstały „dzieci” naszej firmy:

  • Concierge Art – galeria sztuki nowoczesnej, zajmująca się inwestowanie i obrotem dziełami sztuki w tym obrazami i rzeźbami z pogranicza surrealizmu i realizmu magicznego.
  • Concierge Nieruchomości – mając ciągły kontakt z administracją sądową w Polsce uważnie śledzimy nieruchomości będące w ofercie sprzedaży u syndyków i komorników prowadzimy inwestycje gruntami w ciekawych, prognostycznych lokacjach.
  • Concierge Agro – najmłodszy „z rodzeństwa” skupia się na kompleksowej obsłudze sektora rolnego oraz leśniczego, tak aby wykonawcy tych zawodów mogli zająć się wyłącznie pracą mając swego opiekuna od spraw specjalnych – podatków, zakupów maszyn, Lessingów, dotacji, zakupów gruntów itp.
  • Conciege Virtual – studio opracowań graficznych dla generowania filmów oraz sesji zdjęciowych przedmiotów będących w obrocie Kancelarii Concierge.

Poznaj nasz zespół

Kolno

Łukasz Sankiewicz

Założyciel Kancelarii Concierge. Ekspert prawa restrukturyzacyjnego.

Od 2000 roku zajmujący się prowadzeniem przedsiębiorstw, pomocą w tworzeniu sieci handlowych, franczyzowych, rozwiązywaniem problemów, z jakimi borykają się przedsiębiorcy. Pomaga wdrażać w życie pomysły będące niemalże irracjonalnymi. Fascynat nowych technologii, innowacji, szeroko rozumianego przekształcania marzeń w realizowane cele. Założyciel kilkunastu firm dla inwestorów.

Od lat wspiera kooperację firm w ramach państw słowiańskojęzycznych. Zajmuję się reprezentowaniem firm i ich interesów na terenie państw byłego ZSRR. Propagator tworzenia spółek międzynarodowych, w tym korzystających z prawa skarbowego Kirgistanu i państw Beneluxu. Inwestor, konsultant, mentor inkubatorów przedsiębiorczości.

Ekspert do spraw prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Specjalista do spraw pozyskiwania finansowania inwestycyjnego zarówno z państw UE jak i funduszy pozaunijnych. Założyciel sieci Kancelarii Concierge, oraz fundacji Sclavinus. Właściciel marek: Lingo, 4head, Concierge, Kancelaria Concierge.

Laureat wielu nagród za najwyższą sprzedaż, za jakość, za fair-play w zarządzanych sieciach handlowych. Psycholog sprzedaży, trener, mówca motywacyjny. Uczestnik kilkudziesięciu szkoleń na temat innowacyjnych metod w prowadzeniu biznesu.
 Od 2017 roku rozwijający sieć franczyzową placówek specjalizujących się w restrukturyzacji i oddłużeniach, oraz pełnym wsparciem polskich Przedsiębiorców.

Wielbiciel Salvadora Dali i jego dzieł. Tłumacz poezji rosyjskojęzycznej. Miłośnik kultury postsowieckiej. Tłumacz języka rosyjskiego. Ukończył filologię rosyjską, z czego część studiów na Uniwersytecie Puszkina w Moskwie. Doradca Restrukturyzacyjny – z wyróżnieniem ukończył kierunek Prawo Restrukturyzacyjne i Upadłościowe na Uczelni Łazarskiego. Kolejne ukończone kierunki studiów to Biblioznawstwo oraz Rolnictwo. 
Propagator uczciwości biznesowej. W pełni zaangażowany w szerzenie świadomości obowiązków i praw obywatelskich. Szczęśliwie zakochany od 2011 roku – w dwóch córkach. Kolekcjoner unikatowych zegarków, poeta, literat.

Adam Ranik

Ekspert prawa restrukturyzacyjnego. Ekspert do spraw ekonomii przedsiębiorstw.

Człowiek sprzedaży. Od 2011 pracuje razem z Łukaszem Sankiewiczem wspólnie budując kolejne twory gospodarcze (obecnie już 7 firma). Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej oraz ubezpieczeniowej spowodowało że szybko piął się po szczeblach kariery. Pracownik Banków: Deutsche Bank, Alior, BPH, Santander, Raiffeisen. Pracownik mobilny PKO Leasing. Były kierownik oddziałów banków Meritum i Alior. Kierownik działu mobilnego sieci bankowej GH-ECF. Podąża ściśle określoną ścieżką rozwoju osobistego i zawodowego.
Od kilku lat po drugiej stronie „barykady” – reprezentuje wyłącznie interesy Klienta, wykorzystując przy tym wiedzę prawno-bankową. Nie toleruje na tym obszarze porażek. Wiedza biznesowa i praktyczna w dziedzinie PR pozwala mu przeanalizować kompleksowo i indywidualnie każdy kierowany do realizacji temat. Od 2019 roku zbiera doświadczenie związane z branżą restrukturyzacji, oddłużeń sądowych i przedsądowych.
Jako Kierownik Działu Mobilnego wspomaga Franczyzobiorców Kancelarii Concierge już od momentu decyzji o otwieraniu kancelarii oddłużeniowej, aż po szkolenia pracowników.
Praktyk – nadal odbywa indywidualne spotkania z klientem docelowym. Miłośnik motoryzacji – współtwórca i współprojektant offroadowego zespołu rajdowego CNCGTEAM.
Doradca Restrukturyzacyjny – absolwent Uczelni Łazarskiego na kierunku Prawo Restrukturyzacyjne i Upadłościowe.
Kamil Góra - zdjęcie profilowe

Monika Nosek

Ekspert prawa upadłościowego. Mentor przedsiębiorstw.

Od 2016 roku współpracuje z markami zarządzanymi przez obecny Zarząd Kancelarii Concierge. Dzięki wysokiej orientacji na efekty pracy osiągnęła poziom eksperta w branży bankowości biznesowej.
Zajmuje się obsługą Klienta Kluczowego, z racji wysokiej kultury osobistej oraz erudycji kulturowo-naukowej. Ukończyła Mediacje na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie (z zawodu mediator), co przekuwa w sukces dzięki zasobom empatii.  Posiada wielką wiedzę z zakresu prawa bankowego, inwestycyjnego oraz finansowania korporacyjnego.
Jest w pełni profesjonalnym Concierge wielu firm, które doprowadziła do reorganizacji i wyjścia z recesji. Współpracująca i współtworząca proces finansowania budowy sieci franczyzowej największego w Polsce dostawcy rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo dzieci w podróży.
Najbardziej zaangażowana w realizację tematów przekreślonych przez inne instytucje. Uczestniczka i opiniodawczyni wielu kontraktów zawieranych pomiędzy kluczowymi klientami Kancelarii Concierge. Miłośniczka muzyki, literatury. Zakochana w odkrywaniu finezyjnych smaków.
Kamil Góra - zdjęcie profilowe

Łukasz Urbanek

Specjalista ds. restrukturyzacji, opiekun regionu Kolno.

Łukasz – człowiek artysta, który odpoczywa w biegu. Wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi spowodowało, że dziś posiada niebywałą płynność w rozmowach, budowaniu relacji, inspirowaniu oraz wyłapywaniu cięzko zauważalnych blokad wewnątrz ludzkich umysłów. Z racji, że od zawsze kierował się twardymi zasadami opartymi o wartości zyskał ogromne zaufanie wielu ludzi, którzy chętnie udzielą pomocy jeśli nadarzy się potrzeba.
Poza rozwojem biznesowym od 2008 nieustannie rozwija swoje umiejętności muzyczne jako gitarzysta. Oprócz ludzi, również dobrze dogaduje się z psami.

Białystok

Sylwester Dąbrowski - zdjęcie profilowe

Sylwester Dąbrowski

Specjalista ds. restrukturyzacji, opiekun regionu Białystok.

Człowiek wielu zainteresowań, zawsze szukający nowych rozwiązań i możliwości. Uczestnik szeregu szkoleń i wydarzeń rozwojowo-biznesowych, które pozwalają na skuteczne działania wobec klientów. Nieustanne zgłębianie lektury i otaczanie się właściwymi ludźmi czyni jego pracę jeszcze bardziej efektywną. Ceni sobie uczciwość i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków. Ukończył studia wyższe na Wydziale Prawa w Białymstoku. Prywatnie pasjonat sportu i holistycznego podejścia do życia.
Damian Nowicki - zdjęcie profilowe

Damian Nowicki

Specjalista ds. restrukturyzacji, opiekun regionu Białystok. Ekspert ds. finansowania zakupu pojazdów.

Ponad 8 lat trenowałem lekkoatletykę co nauczyło mnie dyscypliny, planowania i skutecznego działania. Zarówno w pracy jak i w sporcie efekty wynikają z odpowiedniego przygotowania, systematyki działania i wytrwałości w dążeniu do celu. Wyróżnia mnie świadomość czego chce i szeroka perspektywa patrzenia aby odpowiednio kierować sprawą.

Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy Siecią Kancelarii Prawnych o zasięgi globalnym, aczkolwiek z absolutnie polskimi korzeniami i z siedzibą główną w Polsce, reprezentującą naszych Klientów w bardzo szerokim pojmowaniu tego słowa. Zajmujemy się każdym rodzajem prawa, reprezentowaniem w umowach, negocjacjach, pertraktacjach spornych.

Wyślij CV na email kamil.gora@cncg.pl lub zadzwoń 793 055 911