O Nas

Kancelaria Concierge / O Nas

Dla nas nie ma sytuacji bez wyjścia

Jesteśmy Siecią Kancelarii Prawnych o zasięgu globalnym, aczkolwiek z absolutnie polskimi korzeniami i z siedzibą główną w Polsce, reprezentującą naszych Klientów w bardzo szerokim pojmowaniu tego słowa.

Zajmujemy się KAŻDYM rodzajem prawa, reprezentowaniem w umowach, negocjacjach, pertraktacjach spornych. Pozyskujemy naszym klientom finanse bankowe, dotacje unijne oraz prowadzimy procesy prywatnych inwestycji kapitałowych (Fundusze z Polski, krajów pozaunijnych, oraz krajów Beneluksu). Pomagamy w zakupach nieruchomości, sprzedaży, doinwestowaniu firm oraz tworzeniu biznesplanów. Pilotujemy i gwarantujemy jakość kontraktów zawartych na terenie Federacji Rosyjskiej oraz Ukrainy.

Zajmujemy się windykacją należności do 5 lat od jej powstania, niezależnie od kraju Rezydencji Dłużnika. Prowadzimy szkolenia oraz tworzymy unikalne patenty na produkty. Wspieramy tworzenie spółek, w tym międzynarodowych. Pomagamy w tworzeniu sieci franczyzowych. Prowadzimy również biura tłumaczeń, w zasadzie bez ograniczeń jeśli chodzi o potrzebę językową. Dysponujemy również rabatami na zakupy towarów i usług dostępnymi dla Podmiotów będących naszymi Klientami i Partnerami.

Obsługujemy i wspieramy  już ponad 1800 podmiotów. Pomagamy w księgowości, prowadzeniu spółek z.o.o, w krajach UE, Kirgistanu, UK, w Fundacjach Monako, Hong-Kong, Belize. Racjonalizujemy podatki. Pomagamy w bezpiecznym transferze środków finansowych. Dysponujemy bazą nieruchomości od syndyków i komorników. Realizujemy zamówienia i zakupy dóbr luksusowych, takich jak auta najwyższej klasy, które sprowadzamy z ZEA. Finansujemy zakupy i leasingi unikalnych przedmiotów (na przykład zegarki Patek Philippe).

W 2021 roku w związku z geometrycznym rozwojem zadań Kancelarii Concierge zdecydowaliśmy wspólnie z całym zespołem o podziale centrali na konkretne działy i tak powstały „dzieci” naszej firmy:

  • Concierge Art – galeria sztuki nowoczesnej, zajmująca się inwestowanie i obrotem dziełami sztuki w tym obrazami i rzeźbami z pogranicza surrealizmu i realizmu magicznego.
  • Concierge Nieruchomości – mając ciągły kontakt z administracją sądową w Polsce uważnie śledzimy nieruchomości będące w ofercie sprzedaży u syndyków i komorników prowadzimy inwestycje gruntami w ciekawych, prognostycznych lokacjach.
  • Concierge Agro – najmłodszy „z rodzeństwa” skupia się na kompleksowej obsłudze sektora rolnego oraz leśniczego, tak aby wykonawcy tych zawodów mogli zająć się wyłącznie pracą mając swego opiekuna od spraw specjalnych – podatków, zakupów maszyn, Lessingów, dotacji, zakupów gruntów itp.
  • Conciege Virtual – studio opracowań graficznych dla generowania filmów oraz sesji zdjęciowych przedmiotów będących w obrocie Kancelarii Concierge.
Twoje cele, nasza misja
Pomagamy chronić to,
co ważne
100% Pozytywnych opinii
Favikon Concierge bez tła

Opinie naszych klientów

Oni już nam zaufali

DOSKONAŁA
126 opinii na
Mariusz Wolski
Mariusz Wolski
24. Listopad, 2023
Bardzo miły zespół, kompetentny, profesjonalny, świadczący usługi na najwyższym poziomie. Bardzo polecam.
Rafał Cieślak
Rafał Cieślak
24. Listopad, 2023
Bardzo polecam, spoko ekipa z fajnymi pomysłami. !!!
Marcin S
Marcin S
20. Listopad, 2023
Polecam z czystym sumieniem. Moja sprawa została potraktowana priorytetowo,a jej rozwiązanie przyniosło zamierzony efekt. Pełen profesjonalizm! Dziękuję!!!
Łukasz Brajczewski
Łukasz Brajczewski
20. Listopad, 2023
Kancelaria godna polecenia. Po spotkaniu wiadomo że ma się do czynienia z profesjonalistami w swojej dziedzinie. Prawnicy potrafią wczuć się w sytuację klienta i indywidualnie dopasować rozwiązanie sytuacji. Polecam !!!
Dorota Szwala
Dorota Szwala
16. Listopad, 2023
Profesjonalna kancelaria. Pracownicy są bardzo rzetelni i terminowi. Polecam serdecznie.
Agnieszka Dabkowska
Agnieszka Dabkowska
14. Listopad, 2023
Serdecznie polecam współpracę z Kancelarią Concierge. Zespół Kancelarii gwarantuje najwyższą jakość usług, profesjonalizm w każdym calu i indywidualne podejście do potrzeb. Niezależnie od rodzaju sprawy, możemy liczyć na wsparcie kancelarii co zapewnia mi poczucie bezpieczeństwa.
Greg Greg
Greg Greg
14. Listopad, 2023
Specjaliści w swojej dziedzinie. Prowadzili moją „sprawę” zdecydowanie dłużej niż wymagała tego standardowa procedura. Jeśli ktoś znalazł się na finansowym zakręcie, z pewnością w kancelarii Concierge znajdzie fachową, a przede wszystkim „ludzką” pomoc. Polecam ze wszech miar !
Karolina Han
Karolina Han
14. Listopad, 2023
Polecam Kancelarię. Pełen profesjonalizm i super współpraca. Uzyskaliśmy pomoc w trudnej sytuacji także nie ma dla Kancelarii sytuacji bez wyjścia.
Michał Buczek
Michał Buczek
23. Październik, 2023
Polecam Kancelarię, pomogli w analizie mojej sytuacji.
Sylwia Szwed
Sylwia Szwed
18. Październik, 2023
Jestem pod ogromnym wrażeniem obsługi, słowo Concierge ma tu swoje uzasadnienie. Nie czułam się jak w Kancelarii prawnej, gdzie mówią do ciebie językiem mało zrozumiałym, ale czułam się jak u osób, które faktycznie chcą Ci pomóc, co więcej, pomagają. Godny zaufania partner. Wspierają w pokonywaniu problemów i załatwiają za Ciebie sprawy, których nie lubisz robić. Polecam z czystym sumieniem.
Favikon Concierge bez tła

Konsultacja

Pozwól nam zapoznać się z Twoją sprawą
i znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązania

Zawsze aktualne informacje

Otrzymuj najświeższe informacje